مقاله حسابرسی بر مبنای خطر

مقاله حسابرسی بر مبنای خطر مقاله حسابرسی بر مبنای خطر

دسته : حسابداری

فرمت فایل : word

حجم فایل : 266 KB

تعداد صفحات : 16

بازدیدها : 393

برچسبها : حسابرسی بر مبنای خطر حسابرسی مبتنی بر خطر

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

دانلود مقاله ترجمه شده تحقیق در مورد حسابرسی بر مبنای خطر

مقاله ترجمه شده تحقیق در مورد حسابرسی بر مبنای خطر

یک روش جدید که توسط توماس بایر گردآوری شده است.

حریفان در بازی شطرنج هر کسی زمین بازی (که در این مورد، کار تجاری ) از نقطه نظر خاص خودش می بیند.

در حسابرسی بر مبنای خطر، حسابرسان در همان طرف میز که مشتری می ایستد، آن ها نیز می ایستند. اکنون مشتری یک نفر را با خود دارد چون دید آن ها به کار تجاری یکسان است.

محدودیت های روش قدیمی

اکنون بیایید با هم موارد مخصوص مربوط به ساختار کار تجاری را به دست آوریم. در حسابرسی قدیمی، حسابرسان واقعا تمام تصمیمات حسابرسی شان را بر مبنای جنبه مادی اتخاذ می کردند، که آن در صد (یا کسری از درصد) کار پیمانکار می باشد. کنترل های داخلی که توسط پیمانکار صورت می گرفت برای اهداف حسابرسی که بیمار سودمند بودند به طور گسترده مورد ارزیابی قرار نمی گرفتند، چون توجه فقط بر روی تغییر ارقام و اعدادی بود که در صورت حساب های مالی گزارش می شدند. و در پایان حسابرسی چیزی را که قبلا پیمانکار می دانست تغییر می داد که آن این بود که شرکت بر روی بعضی شغل سرمایه گذاری کند و همچنین بعضی از شغل ها را رها کند. پس پیمانکار یک صورت حساب و جریان کاری بدست می آورد که خودش را دوباره سال بعد تکرار می کرد.

فایده های روش بر مبنای خطر

در حالی که در حسابرسی بر مبنای خطر به اعداد و ارقام توجه می شود، اما به هر حال آن همچنین درک فعالیت های تجاری نیز توجه دارد چون اعداد و ارقام از این فعالیت ها گرفته شده اند. آن شامل تسلط بر روی پرسنل اصلی می شود و بفهمیم چگونه آن ها فکر می کنند و در تصمیماتشان از چه اطلاعاتی استفاده می کنند. در اینجا مواردی ذکر شده که اساساً در حسابرسی بر مبنای خطر مورد توجه قرار می گیرد.

Risk-Based Auditing

opponents in a chess match, each seeing the playing field (in this case, the business) from his or her particular point of view.

In a risk-based audit, the auditor sits on the same side of the desk as the client. Now the client has a partner, an ally, since both are viewing the business from the same perspective.

The Limitations of the Traditional Approach

Now, let’s get specific about the business of construction. In a traditional audit, auditors typically make all of their audit decisions on the basis of materiality, which is a percentage (or a fraction of a percentage) of a contractor’s volume. The inter nal controls established by the contractor are not extensively evaluated for audit-efficiency purposes because the focus is on verifying the numbers presented in the financial state ments. In the end, the auditor verifies what the contractor already knows the company made money on some jobs and lost some on others. Then, the contractor gets a bill and the process repeats itself again next year.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید